Akademia Nauki Siedlce to szkoła zajęć pozalekcyjnych dla dzieci.

Od 2005 roku wykorzystujemy  naszą wiedzę i doświadczenie  by pomagać dzieciom uczyć się szybko efektywnie i z radością.

Naszą misją jest rozwój intelektualny i emocjonalny twojego dziecka.

Myślisz, że Twoje dziecko ma problem z koncentracją? A Czy wiesz, że twoje  dziecko uczy się z prędkością 500IQ?

Dla nas, w Akademii Nauki ważne jest by wykorzystać ciekawość świata i chęć do nauki jaką mają dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Naszą wizją jest popołudniowa szkoła, w której dzieci mogą rozwijać swoje zainteresowania, poznawać ciekawostki naukowe i uczyć się samodzielnie odrabiać lekcje.

Posiadamy w ofercie aż 10 różnych autorskich kursów. Nasze programy zmieniamy raz na 3 lata, dostosowując je do najnowszych trendów i nowinek pojawiających się w edukacji na całym świecie. Trenerzy u nas pracujący dwa razy w roku odbywają szkolenia doskonalące, a także mają obowiązek uzupełniania swojej wiedzy lekturą książek o tematyce związanej z edukacją i wychowaniem dzieci.

Uczęszczając na nasze zajęcia dziecko rozwija swoje możliwości intelektualne

Ankiety przeprowadzane wśród rodziców naszych uczniów pokazują , że 97 %  jest zadowolonych z efektów naszych zajęć. Rodzice zauważają że dziecko szybciej czyta, ma lepszą pamięć i koncentrację. Jest samodzielniejsze w odrabianiu prac domowych. Staje się bardziej zainteresowane nowinkami naukowymi z dziedziny przyrody, chemii czy fizyki. Na tle rówieśników nasi uczniowie wyróżniają się większą wiedzą o otaczającym świecie i nauce.  Rodzice zgłaszają nam że dzieci mniej czasu spędzają bezproduktywnie przy komputerze, zamiast tego rozwijają swoje zainteresowania cyfrowe np. drukiem 3d, robotyką czy elektroniką.

Warto byś wiedział, że na naszych zajęciach każde dziecko rozwija skrzydła!

Działamy w Siedlcach od 2005 roku, co daje nam bogactwo doświadczenia i wiedzy w pracy z dziećmi.

Nad jakością zajęć czuwa dyrektor metodyczny.  Każda grupa dzieci jest pod opieką wykwalifikowanego trenera. Przeprowadzamy przynajmniej dwie wizyty obserwacyjne na zajęciach w ciągu roku. Dzięki temu i praca naszych trenerów i efekty dzieci są monitorowane. Wspieramy dzieci w każdym aspekcie, intelektualnym, emocjonalnym ale też ogólnego rozwoju osobowości dbając by były niejako zanurzone w pozytywne komunikaty rozwijające.

Podchodzimy indywidualnie do potrzeb rozwojowych Twojego dziecka. Rodzic może nam zgłosić jakie sfery dziecka chciałby rozwinąć, również nasi trenerzy na podstawie postępów dziecka udzielą informacji o tym jaki potencjał jest w nim widoczny.

Rodzic zawsze wie, co się działo na zajęciach i w jakich obszarach rozwijały się dzieci. Po każdych zajęciach trener osobiście przekazuje rodzicom, jaki był temat zajęć, nad czym dzieci pracowały i czego się nauczyły.

Rozwijamy u dzieci postawę zaangażowania w naukę. Na koniec każdych zajęć dzieci określają w które ćwiczenie włożyły najwięcej pracy i za które zadania chciałyby być dzisiaj pochwalone do rodzica.

Chcesz by twoje dziecko rozwinęło skrzydła razem z nami? Możesz już dzisiaj zapisać się na  bezpłatne lekcje pokazowe. Tutaj