Opinie o pracy

Nazywam się Anna Kowalik.
Akademia to jest moje miejsce na ziemi. To tu dostaję zastrzyki energii, pokonuje swoje bariery, odnajduję w sobie coraz więcej mocnych stron a także odczuwam prawdziwą radość kursantów, wdzięczność ich rodziców, szczere kibicowanie i zaufanie szefa. W akademii wykonuję wielką misję, mam ogromny wpływ na rozwój moich kursantów i ich przyszłość. W tym miejscu szybko widzę efekty swojej pracy, pokazuję kursantom, że nauka jest fajna oraz pomagam odkrywać to jak bardzo są wartościowi i jak wielkie możliwości się w nich kryją.

Dzięki profesjonalnym wstępnym szkoleniom, ciekawym warsztatom i książkom zdobyłam i wciąż zdobywam ogrom wiedzy na temat efektywnego uczenia, na temat psychologii, uczę się rozwiązywać problemy pedagogiczne w życiu zawodowym jak i prywatnym. Dzięki akademii podejmuję ciągłą pracę nad sobą, nad swoim charakterem, zmieniam swoje spojrzenie i podejście do drugiego człowieka, co wpływa bardzo korzystnie na komfort mojego życia. Dzięki akademii mój mózg stale pracuje na wysokich obrotach i potrafi szybko uczyć się nowych rzeczy.

Akademia to miejsce, w którym wystarczy pokazać małą cząstkę swojego talentu, a zostanie on zauważony i oszlifowany przez szefową ? Akademia to miejsce, gdzie dyrektor zawsze znajdzie dla mnie czas, wysłucha, gdy trzeba pomoże, podpowie, naprowadzi. Mogę śmiało proponować zmiany w funkcjonowaniu firmy, zgłaszać swoje potrzeby, podawać nowe pomysły, nowe rozwiązania – wiem, że wszystko co powiem zostanie rozważone. 

Akademia to również miejsce, z którego na co dzień czerpię dużą wiedzę jako rodzic, które wzmacnia mnie w roli matki, zmienia moje podejście do wychowywania i edukacji moich dzieci, co pozwala mi zachowywać większy spokój w trudnych momentach macierzyństwa i objawia się wspaniałym rozwojem syna i córki, z którego jestem bardzo dumna.

Akademia to też miejsce, gdzie mogę bez zapowiedzi wpaść po prostu na dobrą kawę i ciastko ?