Pomożemy twojemu dziecku ukształtować prawidłowe nawyki sprawnego i samodzielnego uczenia się.

Dzieci klas piątych i szóstych wymagają wyjątkowego podejścia. W tym okresie zwiększa się liczba przedmiotów szkolnych i rosną wymagania nauczycieli. To duże wzywanie na które warto się przygotować.

Dla kogo są nasze zajęcia?

Dla dzieci które potrzebują wsparcia w różnych obszarach umiejętności szkolnych( czytanie, koncentracja, pamięć)
Dla dzieci które są prymusami, chcą poszerzyć swoją wiedzę poza obszar szkolny, zwiększyć umiejętności i pożytecznie wykorzystać pieniądze np. ze stypendium.
Dla dzieci które potrzebują wzmocnienia  poczucia wartości, rozwoju talentów, otoczenia się  pozytywną grupą rówieśniczą.

Jak konkretnie skorzysta twoje dziecko uczęszczając na nasze zajęcia?

 • przyspieszy tempo czytania co umożliwi większe zrozumienie i zapamiętanie  treści.
  – nauczy się sporządzania szybkich , czytelnych notatek.
  – będzie ćwiczyć pamięć i koncentrację.
  – pozna własny styl uczenia się i nauczy się tworzyć  sobie najlepsze warunki do nauki.

– poćwiczy autoprezentację, przygotuje się do „sprzedawania” swojej wiedzy i umiejętności na forum klasy.
– rozwinie się intelektualnie. Ciągi matematyczne, zagadki logiczne, zadania z treścią sprawiają, że dziecko myśli szybciej i bardziej matematycznie.
– zadba o wyrażanie emocji, kształtowania postaw asertywnych i empatii.  Młodzi uczą się jak radzić sobie w trudnych  sytuacjach takich jak sprawdzian, ważna wypowiedź ustna, czy egzamin. Poznają  proste techniki relaksacyjne. Uczą się jak poradzić sobie z porażką szkolną, lub konfliktami z rówieśnikami.

 • Trener na kursie z uwagą obserwuje postępy dzieci. Stosuje różnorodne zabawy i metody pracy. Przekazuje dzieciom wiadomości, które nie są zawarte w standardowym programie szkolnym. Pozwala to utrzymać zapał dzieci przez cały rok szkolny.

  Dzieci uczą się postawy zaciekawienia zjawiskami przyrody, nauki, wykonując eksperymenty.
 • Doświadczenia mają charakter bardzo praktyczny i łączą znane informacje z nowymi. Dzięki temu kursanci widzą w nauce związki  i uczą się samodzielnie stawiać hipotezy. To bezcenna umiejętność, gdyż pozwala ze „ świeżym okiem” uczestniczyć w lekcjach, co sprawia, że dziecko jest aktywne  i  zmotywowane w szkole.

Program zawiera 28 spotkań po 1,5 godziny z dziećmi. Przejdź do zakładki sklep i zapłać pierwszą ratę jako zapisanie dziecka na zajęcia.