Matematyczni Odkrywcy dla 5-6 latków

Myślisz o najlepszej edukacji matematycznej dla swojego dziecka? Chcesz by w przyszłości radziło sobie z materiałem szkolnym i lubiło matematykę?

Jeżeli tak, nasze zajęcia” Matematyczni Odkrywcy” będą najlepszym wyborem.

Matematyczni Odkrywcy to autorski program rozwoju zdolności matematyczno przyrodniczych dla 5-6 latków. Powstał z myślą o wartościowym rozwoju dzieci, wykorzystującym ich naturalne zainteresowania związane z matematyką, liczeniem, przyrodą i otaczającym światem. Połączenie świata matematyki i przyrody gwarantuje świetną zabawę,  dzięki której dzieci już od najmłodszych lat mogą zdobywać cenną wiedzę matematyczno – przyrodniczą pełną ciekawostek.

Wieloletnie doświadczenie pracy z dziećmi pozwoliły nam dobrać  metody pracy do realizowanych zagadnień w taki sposób by połączyć rozwój intelektualny i emocjonalno – społeczny, czyli dwie najważniejsze sfery rozwoju dziecka w okresie przedszkolnym. Nie zabraknie też zabaw ruchowych, wesołych gier, czy ciekawych wyzwań.

Co dokładnie  dzieci poznają na zajęciach?

–  właściwy zapis cyfr,

–  dodawanie i odejmowanie liczb,

– rozwiązywanie zadań i łamigłówek logicznych, takich jak sudoku, tangram,

– rozpoznawanie liczb parzystych i nieparzystych,

– rozpoznawanie figur i brył geometrycznych.

Widzę matematyczną łączymy z ciekawostkami ze świata roślin, zwierząt oraz otaczającego świata. Pozwała to dzieciom o najmłodszych lat widzieć praktyczny wymiar matematyki i przyrody, a jednocześnie daje wiele radości.

Ważny jest dla nas również rozwój społeczno emocjonalny, dlatego na każdych zajęciach znajdą się zabawy wspierające rozwój koncentracji, uważności, oraz budowania poczucia wartości i własnej sprawczości.
Program obejmuje 28 zajęć po 45 min

Nasze zajęcia są idealne dla twojego dziecka? Już dzisiaj zapisz na naszą bezpłatną lekcję pokazową tutaj