Mądre Dziecko klasy 1-2

Mądre Dziecko – Dobry Start program nauki czytania i rozwoju intelektu

Zajęcia specjalnie skonstruowane dla dzieci, które rozpoczynają swoją przygodę ze szkołą.

Czy wiesz że to w klasach 1-2 kształtują się w twoim dziecku wzorce związane z jego podejściem do nauki, myśleniem o sobie w kategoriach “dobry” lub “zły uczeń?

Klasy 1-2 to fundament przyszłej nauki. Dlatego na naszych zajęciach stawiamy na rozwój najważniejszych umiejętności szkolnych.

Dzieci po roku zajęć uczęszczania do nas:

  • sprawniej czytają i więcej zapamiętują z czytanek i lektur
  • mają lepszą pamięć i sprawność logicznego myślenia
  • łatwiej im skoncentrować się na odrabianiu lekcji czy w szkole
  • mają szczerszą wiedzę niż ich rówieśnicy
  • bardziej wierzą w siebie i swoje możliwości

    Gwarancją takiej zmiany u dziecka są nasze metody pracy.
    Wspieramy dziecko w łagodnym wejściu w rolę ucznia. Na zajęciach pokazujemy dziecku jego mocne strony i talenty. Utwierdzamy w przekonaniu, że potrafi być samodzielne i radzić sobie z nowymi sytuacjami. Specjalne ćwiczenia pozwalają dzieciom stawić czoło wyzwaniom szkolnym, oraz otwierają na bliskie relacje rówieśnicze. Jednym z ważniejszych aspektów zajęć jest nauka godnego radzenia sobie z sukcesami i porażkami szkolnymi , które są nieodłącznym elementem przygody w szkole

Poprzez uczestnictwo w naszych zajęciach dziecko poznaje wiadomości wykraczające poza poziom szkolny.

Zagadnienia fizyki, chemii, przyrody omówione na odpowiednim poziomie, często wplecione w zabawę podnoszą wiedzę dzieci a tym samym pozwalają im niejednokrotnie „zabłysnąć”  w szkole. Budowanie radia, badanie preparatów pod mikroskopem czy klocki logiczne to tylko niektóre ze sposobów jakimi posługujemy się na kursie by dziecko zafascynowało się nauką i otaczającym światem. Zadania które dzieci rozwiązują w naszych podręcznikach oprócz czytanek tematycznych, naukowych, skoncentrowane są na rozwoju myślenia matematycznego

Dzięki atmosferze rozwojowości i akceptacji dzieci łatwo i szybko się uczą.

Na każdych zajęciach dzieci mają okazję „budzić w sobie olbrzyma”. To nasze autorskie ćwiczenia rozwijające w dzieciach dziewięć kluczowych cech, które pomagają odnosić im w życiu sukcesy. Twoje dziecko odkryje i doceni swoje mocne strony! Ponadto, różne gry i zabawy nauczą dziecko, jak radzić sobie z emocjami a odgrywane dramy rozwiną jego umiejętność nawiązywania dobrych relacji z innymi.

Proponowane przez nas działania twórcze, utrwalają poznaną wiedzę i rozwijają artystyczne talenty dziecka.

Program jest prowadzony w duchu myślenia rozwojowego.

Twoje dziecko dowie się, że inteligencję można rozwijać a dzięki ćwiczeniom, mózg staje się bystrzejszy, gdyż tworzy nowe połączenia między neuronami. Postawa rozwojowa sprawia, że dziecko jest bardziej otwarte na świat i szybciej uczy się nowych rzeczy.

Kurs obejmuje 28 spotkań po 1,5 godziny z dziećmi

Jesteś zadecydowany by twoje dziecko dołączyło do nas? Możesz już dziś zapisać sie na bezpłatną lekcję pokazową tutaj