Akademia Nauki
Kursy dla dzieci
Kursy dla młodzieży i dorosłych
Kursy dla szkół i przedszkoli
Oferta wakacyjna i urodzinowa

Kadra

Osoby pracujące w Akademii Nauki oprócz wykształcenia wyższego posiadają ukończone szkolenie trenerskie w ośrodku centralnym w Poznaniu. Wyróżniają się wiedzą, doświadczeniem a przede wszystkim podejściem do dzieci i ich edukacji. Obowiązek stałego podnoszenia swoich umiejętności, oraz aktualizacji wiedzy sprawia, że dzieci uczęszczające na zajęcia w Akademii Nauki są otoczone profesjonalą i kompetentną opieką. Wszyscy trenerzy  pracujący w Siedlcach mają bezpośrednie wsparcie  dorektor metodycznej Joanny Misiek Zbierskiej z Akademii Nauki w Poznaniu, która jest psychologiem i jednym z autorów naszych programów edukacyjnych.

mariola

Mariola Kalinowska

Dyrektor ośrodka Akademii Nauki w Siedlcach, od 2004 roku trener kursów dla dzieci i dla dorosłych. Z wykształcenia pedagog i profilaktyk uzależnień działający aktywnie od 10 lat w Stowarzyszeniu Pomocy Społecznej Reahabilitacji i Resocjalizacji im. H.Ch. Kofoeda w Siedlcach. Koordynator akcji Cała Polska Czyta Dzieciom na terenie Siedlec.

   

Anna Kowalik

Anna Kowalik

Od 2009 trener kursów dla dzieci i dla dorosłych, metodyk wspierający pracę innych trenerów w ośrodku Akademii Nauki w Siedlcach. Z wykształcenia biolog i nauczyciel przedszkolny. 

 

kamil

Kamil Jóźwiak

Od 2011 roku trener kursów z robotyki oraz kursów projektowania i druku 3D dla dzieci. Z wykształcenia mgr inż. mechaniki i budowy maszyn. Chętnie składa origami, uprawia sport i poszerza swoją wiedzę na dodatkowych kursach i szkoleniach.


 

 
 Tomasz

Autor zajęć z nowoczesnej elektroniki Arduino. Współtwórca zajęć z projektowania i druku 3D. Administrator systemów giełdowych i pasjonat komputeryzacji. Zakres jego umiejętności i hobby nie mieści się w standardowym cv:)

 

Izabela Osiak

Czynny nauczyciel. W Akademii od 2016 roku  trener zajęć Mistrzowie Matematyki. Przekazuje dzieciom wiedze za pasją i zaangażowaniem.

 

 

 

 

 

 

Marta Maksymiuk:

mgr pedagogiki, specjalista profilaktyki społecznej i terapii pedagogicznej. Na co dzień pracuje w Świetlicy Profilaktyczno-Wychowawczej. W Akademii trener zajęć ortograficznych i wychowawca podczas zajęć wakacyjnych. Lubi muzykę, taniec i śpiew.

 

 

 

 

Jolanta Złoch: 

W Akademii od 2012 roku, trener  na kursach Mały Odkrywca i Mądre Dziecko. Wychowawca podczas naszych zajęć wakacyjnych i feryjnych. Trener prowadzący urodziny dla dzieci, oraz zajęcia w szkołach według programu Fizyka dla Smyka. Energiczna i wesoła , jak mówią dzieci "najlepsza pani":)

Newsletter