Akademia Nauki
Kursy dla dzieci
Kursy dla młodzieży i dorosłych
Kursy dla szkół i przedszkoli
Oferta wakacyjna i urodzinowa
Ogłoszenia
Aktualności
Galeria zdjęć i filmów

Parkowanie przy akademii

Wjeżdżając w drogę po lewej stronie budynku (jadąc od miasta) można zaparkowac na działce w głębi.

Zachęcamy

Plan zajęć

W zakładce "o akademii" zamieściliśmy plan zajęć na ten rok szkolny.

Sekretariat

Sekretariat rozpoczyna pracę 28 sierpnia w godz 16.00-18.00

Zapraszamy do odwiedzin i zapisywania dzieci na zajęcia.

Bezpłatne zajęcia w świetlicach

Wtorek, 27 Października 2015
Ruszyliśmy z akcją "Akademia Nauki dla każdego". W ramach akcji odwiedzamy siedleckie świetlice, ogniska wychowawcze, stowarzyszenia, umożliwiając dzieciom udział w bezpłatnych zajęciach. W dniu 24 października gościliśmy w świetlicy na ul. Młynarskiej w Siedlcach. Dziękujemy dzieciom za wspólną lekcję programowania i elektroniki. Pozdrawiamy Panie pracujące w świetlicy, które każdego dnia wspierają dzieciaki......................................................................................................... Zapisując dziecko na zajęcia w Akademii Nauki wspierasz nasze działania non profit-wspierasz rozwój dzieci.
więcej

Akademia Nauki nagrodziła najlepszych

Wtorek, 21 Kwietnia 2015
W Piątym Dyktandzie Siedleckim wzięły udział dzieci ze wszystkich szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz studenci. Została wyłoniona piątka mistrzów i to oni właśnie za swój talent w ramach nagrody ufundowanej przez Akademię Nauki będą mogli uczestniczyć w bezpłatnych kursach efektywnej nauki i rozwoju intelektu. Gratulujemy!!!
więcej

Nauczanie zgodne z pracą mózgu

Środa, 29 Października 2014
W połowie października w Bydgoszczy odbył się kongres neurodydaktyki. Akademia oczywiście miała tam swoich przedstawicieli: Dorota Trynks dyrektor ośrodka w Szczecinie, oraz Mariola Kalinowska z Siedlec Takie spotkania to pierwszy krok do zmian w polskich szkołach. Metody które już od lat stosowane są przez Akademię Nauki nareszcie zyskują na popularności i uznaniu w środowisku nauczycieli i osób odpowiedzialnych za tworzenie programów w szkołach.Jednym z zaproszonych prelegentów była Pani Marzena Żylińska(na zdjęciu w środku) neurodydaktyk, propagatorka nauczania zgodnego z pracą mózgu i inicjatorka zmian w szkołach, które w pełni popieramy.Zapraszamy do wysłuchania ciekawego wywiadu: https://soundcloud.com/iteacher/tok-fm-dr-marzena_zylinska
więcej

Autorka książek dla dzieci w Akademii

Sobota, 08 Marca 2014
W piątek 7 marca Akademię Nauki odwiedziła Pani Emma Popik autorka książki dla dzieci "Wejście do baśni". Podczas spotkania dzieci chętnie pytały o inspiracje i warsztat tworzenia książek. Pani Emma z aktorskim talentem przeczytała dzieciom fragment swojej książki. Niebawem ukaże się w formie e booka nowa książka autorki " Tajemnice Emilki" przeznaczona dla dziewczynek z ostatnich klas szkoły podstawowej.
więcej

Szachy sposób na rozwój dziecka

Czwartek, 13 Lutego 2014
Wychowawcze wartości szachów - wynikają ze struktury samej gry, której intelektualne i sportowe elementy mają pozytywny wpływ na charakter i umysł. Uprawianie gry w szachy sprzyja wzmacnianiu takich cech osobowości, jak:
więcej
Newsletter