Akademia Nauki
Kursy dla dzieci
Kursy dla młodzieży i dorosłych
Kursy dla szkół i przedszkoli
Oferta wakacyjna i urodzinowa
Ogłoszenia
Aktualności
Galeria zdjęć i filmów

Parkowanie przy akademii

Wjeżdżając w drogę po lewej stronie budynku (jadąc od miasta) można zaparkowac na działce w głębi.

Zachęcamy

Plan zajęć

W zakładce "o akademii" zamieściliśmy plan zajęć na ten rok szkolny.

Sekretariat

Sekretariat rozpoczyna pracę 28 sierpnia w godz 16.00-18.00

Zapraszamy do odwiedzin i zapisywania dzieci na zajęcia.

Robotyka Lego kształtuje talent

Środa, 04 Stycznia 2017
Oskar Ciuk jest przykładem chłopca który swoje zainteresowania rozwija w domu pod okiem taty. To niesamowite jakie potrafi budować roboty i maszyny z klocków lego.
więcej

Twórcze Urodziny

Czwartek, 15 Grudnia 2016
Zapraszamy do organizowania urodzin w Akademii Nauki. Kameralna atmosfera i wesoła zabawa. Szczegóły i cennik kliknij na więcej
więcej

Plan zajęć 2016/2017

Wtorek, 30 Sierpnia 2016
Zdjęcie przedstawia aktualny plan zajęć. By zapewnić sobie miejsce w konkretnej grupie zachęcamy by już teraz zapisać dziecko( szczególnie dzieci które kontynuują u nas naukę). Na planie naniesione są już nasze nowe zajęcia matematyczne dla dzieci 5-6 letnich oraz klas 1-2. Zajęcia dla gimnazjum i liceum ustalane będą w późniejszym terminie z grupami. Zapraszamy
więcej

Akademia Świadomego Rodzica

Piątek, 20 Maja 2016
Czy uważasz siebie za dobrego rodzica? By móc jeździć samochodem musisz zdać egzamin na prawo jazdy. A przecież wychowanie "nowego" człowieka to dużo większe zadanie, dużo bardziej odpowiedzialne i wymagające zaangażowania. A jednak nikt nas do tego nie przygotowuje i często uczymy się na swoich błędach kosztem dziecka.
więcej

Czy Twoje dziecko ma problem z czytaniem?

Wtorek, 15 Marca 2016
Kiedy miałam 9 lat często bawiłam się w szkołę. Na podwórku było kilkoro dzieci młodszych ode mnie które były doskonałymi uczniami, a ja w zabawie byłam ich nauczycielką. Uczyłam czytać i pisać. Mieliśmy prawdziwą tablicę kredową, którą dostałam na święta od Mikołaja:) Zawiesiłam ją na drzewie a zamiast ławek mieliśmy drewniane pieńki. W moim dzienniku stawiałam same piątki.
więcej
Newsletter