Akademia Nauki
Kursy dla dzieci
Kursy dla młodzieży i dorosłych
Kursy dla szkół i przedszkoli
Oferta wakacyjna i urodzinowa

O Akademii Nauki

nauka„Większość dzieci, które dziś chodzą do szkoły,  będzie musiała wielokrotnie uczyć się wszystkiego od nowa.  Musimy je nauczyć, jak się uczyć.”

 Garry Caruthers

 Akademia Nauki  została założona w 1998 r w Poznaniu. Od tego czasu stała się największą siecią edukacyjną realizującą nowoczesne, ciekawe i skuteczne programy edukacyjne podnoszące sprawność czytania i uczenia się dla dzieci, młodzieży i dorosłych. We szystkim wiekszych miastach Polski są regionalne ośrodki Akademii Nauki.

Misją Akademii  jest podnoszenie jakości uczenia się. Osiągamy to poprzez uczenie w jaki sposób można pełniej wykorzystywać swoje zdolności, oraz poprzez ograniczenie napięć i stresów związanych z uczeniem. Propagujemy styl naturalnego uczenia się, oparty na modelu inteligencji wielorakich, który niesie za sobą zadowolenie i poczucie pewności siebie.   Programy Akademii Nauki  oparte są na najnowszych zdobyczach psychologii uczenia się oraz na głębokim szacunku dla możliwości twórczych każdego człowieka.Naszą misję realizujemy nie tylko poprzez kursy i szkolenia komercyjne, ale również poprzez zaangażowanie w programy NON PROFIT.

Ośrodek Akademii Nauki w Siedlcach powstał w 2006 r. Naszym największym sukcesem było zdobycie przez Karolinę Cabaj z Opola Starego - uczestniczki kursu Gimnazjalista z klasą, tytułu Mistrza Polski w Zapamiętywaniu.

Aktualnie z naszych usług skorzystało ponad 1000 dzieci i rodziców z Siedlec i okolic.

 

Newsletter